Маршрут

Друзі!

Цьогоріч ми знову їдемо Північно-Західним напрямок. Бо всі дороги ведуть в Ірпінь

Причин такого кроку декілька.

🏔 Складність
Південний напрям по Змієвим Валам з підйомами у Підгірцях та Космосі викликав чимало проблем у переважної кількості учасників… Так, це одне з улюблених місць тренувань сильних гонщиків, але завдання Сотки полягає у популяризації велосипеда і залученні якомога більшої кількості учасників з різним рівнем підготовки. Ірпінський напрям поблажливіший до новачків. А щодо потужних, заряджених на челенджі любителів — спробуйте привезти середню 38+, вам сподобається не менше ніж сегмент “Маєток Power” 😛

👮🏻‍♀️Поліція
Насправді цей пункт повинен йти першим. Саме Поліція грає важливу роль у зміні маршруту. Їхнє головне побажання — безпека учасників та мінімізація використання великих транспортних магістралей. На оновленому маршруті ми зможемо забезпечити якісніше перекриття, матимемо змогу закривати деякі дороги для автівок та отримаємо більше контролю над трафіком взагалі. Для 3 000 учасників це справді критичний пункт.

🥳Видовищність
Як вже казали — мета Сотки у популяризації велосипеду як спорту, лайфстайлу та свята. Північно-Західний маршрут проходить через такі міста як Ірпінь, Бучу, Ворзель, Немішаєве та Михайлівку. А значить величезна кількість людей побачить учасників та зможе їх підтримати. Пам’ятаєте у 2017 році силу-силенну дітей, які стояли на узбіччях та давали “пятюні” гонщикам?

🛣 Покриття та спецділянки
Враховуючи, що влада міст, через які проходитиме Сотка надзвичайно дружні до велоспорту, то ми матимемо кращу підтримку для проведення робіт по ремонту дорожнього полотна та мінімізації ділянок з ямами. Так у нас буде спецділянка “Ліс”, але запевняємо, що вам сподобається значно більше за Копачів 😎
Складнощі зараз є з кілометровим відрізком біля Немішаєва, їхати там непросто. Але до дати Сотки все буде у значно кращому стані, не панікуйте.

🚴‍♂ Місце старту – перетин бульвару Академіка Вернадського та вулиці Сільскої, (50.460428, 30.377819)
⏱ Час старту першої групи – 8:00
Порядок старту – Спорт, Шосе, МТБ, інші ровери, учасники короткої дистанції.
🏁 Місце фінішу для дистанції 100 км – м. Київ, перетин бул. Вернадського та вул. Сільської

🏁 Місце фінішу для дистанції 50 км – м. Ірпінь (після фінішу учасники можуть переїхати у фінішне містечко в м. Києві по велосипедній доріжці вздовж Новоірпінської траси)

Маршрут 100 км дистанції КС 2021 повторює маршрут 2020 року:

Strava 100 км
100км GPX файл

Та маршрут дистанції 50 км:

Strava 50 км

50 км GPX файл