Команда

kharchuk СЕРГІЙ ХАРЧУК – велофанат зі стажем. Ініціатор проекту та автор концепції велоперегонів “Київська Сотка” в Києві; співзхасновник Українського Гірськолижного Клубу; засновник рок-фестивалю Славське рок (івент-агенція Спортивні та культурні ініціативи). Розробник та гід по веломаршрутам України, Чехії, Німеччини, Хорватії, Португалії та інших країн (туристичнакомпанія Рутенія-Тур). Учасник веломарафонів Grossglockner König (шосе, Австрія), Südtirol Sellaronda HERO (МТБ, Італія). Наповнює змістом рекламне гасло компанії “Nike”: “Just do it!”
АННА БОНДАРЧУК – співробітниця Українського Гірськолижного Клубу. Аня прийшла допомагати на перших перегонах “Сотки” як волонтер і так органічно вписалась в колектив, що залишилась з нами. Працюючи ночами, готуючи стартові пакети учасників, Аня не втратила запалу і вранці встигла успішно проїхати Сотку на прокатному веліку і знову повернулась до роботи оргкомітету.
На поточний момент Аня є адміністративним директором “Київської Сотки”, розв’язує чисельні задачі, пов’язані з організацією перегонів.
didkovska КАТЕРИНА ДІДКОВСЬКА – керівник Українського Гірськолижного Клубу. Весела, мультифункціональна, тягне на собі різні навантаження, пов’язані з організацією марафону. Велотуристка з досвідом. Окрім цього, є інструктором з водного туризму та чарівно співає під гітару.
plut ВІКТОР ПЛУТ – наша надійна ІТ підтримка! Розробник сайту й сторінки “Сотки” та решти інтернет продуктів. Велолюбитель з досвідом та справжній професіонал своєї справи. Підтримує нас і порадою, і діями. Без Віктора було би дуже важко.
РОСТИСЛАВ ГУДІЛІН – людина з досвідом роботи в банківський сфері та будівельному бізнесі. Відповідальний, послідовний, педантичний менеджер. Підсилив команду Сотки, прийнявши на себе функції фінансового та адміністративного директора події. В юнацькі роки мав значні успіхи в акрабатиці та плаванні. Зараз перемагає на аматорських стартах з гірських лиж. Легко долає 100 км на гірському велосипеді ?
ЮРІЙ ТИХУН – вело-фанат зі стажем, шанувальник унікальних вінтажних шосейних велосипедів, автор цікавих постів на сторінці “Коні Педальні”. Незамінний член команди КС третій рік поспіль.

Юрій – “універсальний боєць”, може при необхідності “підхопити” будь-яке складне питання, яке виникає в процесі підготовки події. Крім того, Юрій прекарасний баріста, що вміє готувати справжню каву.

Ввічливий, врівноважений, вміло спілкується з людьми. В компрометуючих зв’язках помічений не був, шкідливих звичок не має 😉

ОЛЕКСАНДР ДОРОФЄЄВ має найбільш екстремальний велосипедний досвід серед усіх членів команди. В недавньому минулому “безбашений стрітер” (велосипедист, що робить трюки, їздить по перилах, сходах і т.п.) виявився, водночас, дуже надійним та відповідальним менеджером. ЗА це в колективі отримав нік-нейм “директор”. Ніколи не впадає в розпач та не втрачає ентузіазму, навіть в умовах дефіциту часу та ресурсів.

Вся атрибутика “Київської Сотки” – жетони, медалі, стенди і т.п. – були виготовлені під чітким контролем Олександра.

Веселий, позитивний, доброзичливий. ЩО ще треба, аби дарувати радість велосипедистам?! 😉

a_kharchuk АНТОН ХАРЧУК – велолюбитель від перших самостійних кроків. Учасник аматорських тріатлонів в Австрії, Чехії. Багаторазовий учасник веломарафону Grossglockner König (шосе, Австрія) та Südtirol Sellaronda HERO (МТБ, Італія).Керівник і тренер Гірськолижної школи УГК “Ski Club School” (Австрійська ліцензія інструктора, університет Зальцбургу, Австрія).
ОРЕСТ ЯРЕМЧУК — наш графічний дизайнер. Впродовж двох років працює разом з нами над створенням айдентики Київської Сотки. Дизайн нашого лого, постерів, нагород, сувенірної продукції та інша графіка створені саме ним. Ми тішимось, що в складі команди є людина, яка має бачення образу Київської Сотки і втілює його в життя.
БОГДАН РОХМАНІЙКО – доєднався до команди в дуже оригінальний спосіб. Травмувавшись під час третіх перегонів Київської Сотки, Богдан завітав до нашого офісу з метою залагодження формальностей зі страховою, але наше знайомство дуже швидко переросло у міцну взаємну симпатію та співпрацю. Богдан – талановитий архітектор, співавтор багатьох цікавих урбаністичних проектів. Свій творчій підхід та витончену естетику Богдан приніс в офіс Сотки. Ми дуже сподіваємося, що під керівництвом Богдана стартовий та фінішний майданчики Київської Сотки набудуть гармонійності та функціонального змісту.
ulyanich ВОЛОДИМИР УЛЯНИЧ – зробив колосальний внесок на початковому етапі “Київської Сотки”. Брав на себе складні узгодження з органами влади, ДАЇ, координував співпрацю з іноземними представництвами. Зараз разом з дружиною Оленою підтримує подію, як волонтер.
АНДРІЙ ГОДІЙ – наймолодший за віком, але не за досвідом член команди. Андрій долучився як волонтер на самому початку проекту. Енергійний, внутрішньо-вмотивований член команди, який охоче береться за будь-яке завдання. Учасники Сотки 2-4 і досі можуть впізнавати виразні жовті показники на асфальті західних околиць міста.