Дошка пошани

Наші шановні члени команди що зробили значний внесок до проведення минулорічних соток.

 

БОГДАН ВОЄВОДІН – “людина -оркестр”: викладач юрфаку університету Шевченка, відомий вело-блогер ” Bike in City”, чудовий PR – щик, публічний промоутер всього, що стосується вело-руху.
Долучення Богдана до команди надало публічному іміджу Київської Сотки яскравості та широкого охоплення.
При цьому Богдан ще встигав долучатись до роботи соціальної вело-школи та робити розкішні фоторепортажі. Вулкан, а не людина.
26 липня 2020 року серце Богдана зупинилось. Та він завжди буде жити у проектах та наших серцях.
starchik ВОЛОДИМИР СТАРЧИК – наш “Вело-Гуру”! Веселий, легкий персонаж, який іміджево поєднує в собі привабливість кіноактора та силу спортивної зірки 🙂 Дев’ять років виступав за континентальні команди Італії та Іспанії. Останній період часу провів в складі “Amore&Vita” (Італія). Чемпіон України 2009 в командній гонці, учасник чемпіонатів світу. Нещодавно закінчив професійну кар’єру гонщика і працює менеджером в континентальній команді “Amore&Vita”, а також наш консультант.
konoval ЮРІЙ КОНОВАЛ – наш консультант та експерт з різних питань. Ретельно ставиться до всіх тонкощів спортивного регламенту веломарафону. Молодий, позитивний, енергійний! Майстер спорту України з велосипедного спорту (шосе). Вихованець велобази “Артем” м. Київ з 2002 року. Член збірної м. Києва, учасник чемпіонатів і кубків України. Спортивний директор велокоманди “Х-Zone Cycling Team” з 2012 року. Тренер з велоспорту. Організований та відповідальний не по роках!
zaharchenko ДМИТРО ЗАХАРЧЕНКО – велолюбитель зі стажем. Дмитро має постійну роботу, але настільки любить вело-рух та бажає його підтримувати, що в вільний час виконує важливу організаційну роботу по випуску сувенірів та встигає ще і дописувати часом на сторінці “Коні Педальні”. У Котляревського Еней був парубком моторним, а в нас – Дмитро.